SIT9121AI-1B2-33E187.500000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9121AI-1B2-33E187.500000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9121AI-1B2-33E187.500000
Beskrivning
MEMS OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
187.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT9121AI-1B2-33E187.500000 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
69mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA
Utgång
LVPECL
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V