SIT9121AC-2C2-33E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9121AC-2C2-33E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9121AC-2C2-33E156.250000
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT9121AC-2C2-33E156.250000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)