SIT9121AC-1D1-33E77.760000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9121AC-1D1-33E77.760000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9121AC-1D1-33E77.760000
Beskrivning
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
77.76 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
69mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
35mA