SIT9120AI-2D3-25E133.333000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AI-2D3-25E133.333000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AI-2D3-25E133.333000
Beskrivning
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
133.333 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)