SIT9120AI-2C1-25E161.132800
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AI-2C1-25E161.132800-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AI-2C1-25E161.132800
Beskrivning
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
161.1328 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)