SIT9120AI-1D2-33E212.500000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AI-1D2-33E212.500000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AI-1D2-33E212.500000
Beskrivning
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
212.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
69mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)