SIT9120AI-1C1-25E156.250000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AI-1C1-25E156.250000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AI-1C1-25E156.250000
Beskrivning
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
69mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)