SIT9120AC-2C3-25E148.351648
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AC-2C3-25E148.351648-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AC-2C3-25E148.351648
Beskrivning
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
148.351648 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
55mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)