SIT9120AC-1B2-33E133.333000Y
DigiKeys produktnummer
1473-SIT9120AC-1B2-33E133.333000Y-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9120AC-1B2-33E133.333000Y
Beskrivning
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
133.333 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
69mA
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)