SIT9102AI-243N25E200.00000Y | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SIT9102AI-243N25E200.00000Y |
Beskrivning | MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SIT9102AI-243N25E200.00000Y Modeller |
Kategori | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Tillv. | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Serie | Ström - drift (max) 76mA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Inte för nya designer | Inkapsling/låda 6-SMD, inga stift, exponerad kontaktyta |
Resonatorbas | Leverantörens enhetsförpackning 6-SMD (7x5) |
Typ | Storlek/dimension L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm) |
Frekvens | Höjd - monterad (max) 0,039" (1,00mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Ström - matning (inaktivera) (max) 10µA |
Utgång LVDS | Basproduktens nummer |
Spänning - källa 2,5V |