SIT9102AI-232N33E125.00000X
DigiKeys produktnummer
1473-31112-2-ND - Remsa och spole (TR)
1473-31112-1-ND - Remsbit (CT)
1473-31112-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT9102AI-232N33E125.00000X
Beskrivning
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
79mA
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)