SIT9102AC-233N25E100.00000Y | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SIT9102AC-233N25E100.00000Y |
Beskrivning | MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - källa 2,5V |
Tillv. | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Arbetstemperatur -20°C-70°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - drift (max) 76mA |
Artikelstatus Inte för nya designer | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 6-SMD, utan ledning |
Typ | Leverantörens enhetsförpackning 6-SMD (5x3,2) |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |