SIT8924BAA73-33E-33.330000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924BAA73-33E-33.330000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8924BAA73-33E-33.330000
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.33 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Ström - drift (max)
4,8mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Klassificeringar
AEC-Q100
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
LVCMOS, LVTTL
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V