SIT8924BA-11-18E-33.333333
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924BA-11-18E-33.333333-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8924BA-11-18E-33.333333
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.333333MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.333333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT8924BA-11-18E-33.333333 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Ström - drift (max)
4,5mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
LVCMOS, LVTTL
Ström - matning (inaktivera) (max)
4,3mA
Spänning - källa
1,8V