SIT8924AA-72-33E-50.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8924AA-72-33E-50.000000
Beskrivning
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Ström - drift (max)
4,8mA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q100
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2x1,6)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Utgång
LVCMOS, LVTTL
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)