SIT8208AI-23-33E-33.333000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8208AI-23-33E-33.333000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8208AI-23-33E-33.333000
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
33mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)