SIT8208ACP23-18E-33.333330
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8208ACP23-18E-33.333330-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8208ACP23-18E-33.333330
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.33333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
31mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)