SIT8021AC-J4-18S-24.576000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8021AC-J4-18S-24.576000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8021AC-J4-18S-24.576000
Beskrivning
MEMS OSC XO 24.576MHZ LVCMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.576 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V Viloläge (ström av) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
130µA
Inkapsling/låda
4-UFBGA, CSPBGA
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-CSP (1,54x,84)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,061" x B 0,033" (1,54 x 0,84mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)