SIT8008BI-72-33S-100.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008BI-72-33S-100.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8008BI-72-33S-100.000000
Beskrivning
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
4,5mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)