SIT8008BI-72-33E-33.333333
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008BI-72-33E-33.333333-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8008BI-72-33E-33.333333
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.333333MHZ H/LV-CM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.333333 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
4,5mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
HCMOS, LVCMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
4,2mA