SIT8008AC-22-33E-4.608000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008AC-22-33E-4.608000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8008AC-22-33E-4.608000
Beskrivning
MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.608 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
4,5mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
HCMOS, LVCMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
4mA