SIT8008AC-12-18E-32.400000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8008AC-12-18E-32.400000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT8008AC-12-18E-32.400000
Beskrivning
MEMS OSC XO 32.4000MHZ H/LV-CMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.4 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
3,9mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
HCMOS, LVCMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,8mA