SIT5157AI-FK-33N0-100.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT5157AI-FK-33N0-100.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT5157AI-FK-33N0-100.000000
Beskrivning
MEMS OSC TCXO 100.0000MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 10-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT5157AI-FK-33N0-100.000000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Inkapsling/låda
10-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
10-CQFN (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,042" (1,06mm)