SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000Y är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
56.8 MHz VCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V 6-SMD, utan ledning
SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000Y
DigiKeys produktnummer
1473-SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000YTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT3808ACDDF-33NZ-56.800000Y
Beskrivning
MEMS OSC XO56.8MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±10ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±1585ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
33mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Utgång
LVCMOS, LVTTL
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Spänning - källa
3,3V