SIT3807AI-23-18NH-12.288000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT3807AI-23-18NH-12.288000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT3807AI-23-18NH-12.288000
Beskrivning
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12.288 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±200ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
31mA
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Utgång
LVCMOS
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Spänning - källa
1,8V