SIT3372AI-1B2-25NB148.425787
DigiKeys produktnummer
1473-SIT3372AI-1B2-25NB148.425787-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT3372AI-1B2-25NB148.425787
Beskrivning
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
148.425787 MHz VCXO LVPECL Oscillator 2,5V 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
92mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Utgång
LVPECL
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Spänning - källa
2,5V