SIT1630AE-S6-DCC-32.768E
DigiKeys produktnummer
1473-31368-2-ND - Remsa och spole (TR)
1473-31368-1-ND - Remsbit (CT)
1473-31368-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1630AE-S6-DCC-32.768E
Beskrivning
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V-3,63V SC-74A, SOT-753
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT1630AE-S6-DCC-32.768E Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±150ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
2,8µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
SC-74A, SOT-753
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-5
Typ
Storlek/dimension
L 0,114" x B 0,063" (2,90 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)
Utgång
LVCMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,5V-3,63V