SIT1630AE-H6-DCC-32.768D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 2 278
Datablad
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V-3,63V 4-SMD, utan ledning
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT1630AE-H6-DCC-32.768D
DigiKeys produktnummer
SIT1630AE-H6-DCC-32.768D-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1630AE-H6-DCC-32.768D
Beskrivning
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT1630AE-H6-DCC-32.768D Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±150ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
2,8µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Utgång
LVCMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,5V-3,63V