SIT1602BI-33-33S-33.333330
DigiKeys produktnummer
1473-SIT1602BI-33-33S-33.333330-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1602BI-33-33S-33.333330
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.33333 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
4,5mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)