SIT1602BI-22-33S-33.333300
DigiKeys produktnummer
1473-SIT1602BI-22-33S-33.333300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SIT1602BI-22-33S-33.333300
Beskrivning
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33.3333 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
4,5mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)