TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
DigiKeys produktnummer
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TANGO24/1M/SMAM/S/RP/17
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ PUCK RP-SMA MALE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Puck RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz 3dBi RP-SMA hane Panelfäste
Kategori
Antenntyp
Puck
Tillverkare
Siretta Ltd
Antal band
1
Serie
VSWR
1,5
Förpackning
Bulk
Förstärkning
3dBi
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
RP-SMA hane
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Monteringstyp
Panelfäste
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz)
Höjd (max)
0,591" (15,00mm)
Frekvens - (center/band)
2,4GHz
Tillämpningar
Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz