TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
DigiKeys produktnummer
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ PUCK RP-SMA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz, 5,5GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee™ Puck RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz, 5,1GHz-5,9GHz 5dBi RP-SMA hane Panelfäste
Kategori
Antenntyp
Puck
Tillverkare
Siretta Ltd
Antal band
2
Serie
VSWR
1,7
Förpackning
Bulk
Förstärkning
5dBi
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
RP-SMA hane
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Monteringstyp
Panelfäste
Frekvensgrupp
Bredband
Höjd (max)
0,906" (23,00mm)
Frekvens - (center/band)
2,4GHz, 5,5GHz
Tillämpningar
Bluetooth, WLAN, Zigbee™
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz, 5,1GHz-5,9GHz