MIKE20/5M/LL/SMAM/RP/S/33
DigiKeys produktnummer
1679-MIKE20/5M/LL/SMAM/RP/S/33-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MIKE20/5M/LL/SMAM/RP/S/33
Beskrivning
5G / 4G LTE MAGNETIC MOUNT OMNI
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
780MHz, 2,95GHz 4G, 5G, LoRa, LTE, NB-IoT Spröt (rak) RF-antenner 600MHz-960MHz, 1,7GHz-4,2GHz 1,39dBi, 5,27dBi SMA hane Magnetisk
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Siretta Ltd
VSWR
2,5
Serie
Förstärkning
1,39dBi, 5,27dBi
Förpackning
Bulk
Effekt - max
20 W
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 5m
RF-familj/standard
Mobil, allmän ISM
Terminering
SMA hane
Frekvensgrupp
Bredband
Ingångsskydd
IP68
Frekvens - (center/band)
780MHz, 2,95GHz
Monteringstyp
Magnetisk
Frekvensomfång
600MHz-960MHz, 1,7GHz-4,2GHz
Höjd (max)
4,173" (106,00mm)