DELTA19/X/SMAM/RP/S/35
DigiKeys produktnummer
DELTA19/X/SMAM/RP/S/35-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DELTA19/X/SMAM/RP/S/35
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR MALE 18MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Spröt (rak) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz 0dBi RP-SMA hane Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Siretta Ltd
VSWR
2
Förpackning
Bulk
Förstärkning
0dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
1 W
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Terminering
RP-SMA hane
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz)
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvens - (center/band)
2,4GHz
Höjd (max)
0,748" (19,00mm)
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz