EFR32MG12P433F1024GM48-B är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Silicon Labs
I lager: 1 008
Datablad
IC RF TxRx + MCU 802.15.4, Bluetooth Bluetooth v5,0, Thread, Zigbee® 169MHz-915MHz, 2,4GHz 48-VFQFN exponerad kontaktyta
Silicon Labs EFR32xG12 Wireless Gecko|Digi-Key Daily
EFR32MG12P433F1024GM48-B
DigiKeys produktnummer
336-3925-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EFR32MG12P433F1024GM48-B
Beskrivning
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48QFN
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Känslighet
-102dBm
Tillv.
Minnesstorlek
1024kB Flash, 256kB RAM
Serie
Seriegränssnitt
I2C, I2S, SPI, UART
Förpackning
Rör
GPIO
28
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning - källa
1,8V-3,8V
Ström - mottagande
8mA-10,8mA
Ström - sändande
8,2mA-126,7mA
RF-familj/standard
802.15.4, Bluetooth
Arbetstemperatur
-40°C-85°C