WRSR-16R7K-11
DigiKeys produktnummer
595-WRSR-16R7K-11-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WRSR-16R7K-11
Beskrivning
WIRELESE CHARGE COIL 16.7UH 4.0A
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 spole, 1 lager 16,7µH Trådlösa laddningsspolar Mottagare Max. 430mOhm
Tolerans
±10%
Tillverkare
Signal Transformer
Likströmsresistans (DCR)
Max. 430mOhm
Serie
Q @ Frekv
32 vid 125kHz
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
2,5A
Artikelstatus
Aktiv
Ström - mättnadsström (Isat)
4A
Funktion
Mottagare
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Typ
1 spole, 1 lager
Storlek/dimension
L 1,52" x B 1,20" x H 0,04" (38,5 x 30,5 x 1,1mm)
Induktans
16,7µH