WRSR-11R0K-16
DigiKeys produktnummer
595-WRSR-11R0K-16-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WRSR-11R0K-16
Beskrivning
WIRELESE CHARGE COIL 11.0UH 2.5A
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 spole, 1 lager 11µH Trådlösa laddningsspolar Mottagare Max. 200mOhm
Tolerans
±10%
Tillverkare
Signal Transformer
Likströmsresistans (DCR)
Max. 200mOhm
Serie
Q @ Frekv
30 vid 125kHz
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
2,5A
Artikelstatus
Aktiv
Ström - mättnadsström (Isat)
4A
Funktion
Mottagare
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Typ
1 spole, 1 lager
Storlek/dimension
L 1,34" x B 1,05" x H 0,04" (34,0 x 26,7 x 0,9mm)
Induktans
11µH