SUOST-15-1205
DigiKeys produktnummer
595-SUOST-15-1205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SUOST-15-1205
Beskrivning
UNIV OFFLINE SMTXFMR1X
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kategori
Spänning - primär
195-265V
Tillverkare
Signal Transformer
Induktans @ frekvens
1,5 mH vid 100kHz
Serie
Frekvens
60-150kHz
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
För AC/DC-omvandlare
Storlek/dimension
L 0,811" x B 0,654" (20,60 x 16,60mm)
Tillämpningar
LED-drivenhet, AC/DC SMPS
Höjd - monterad (max)
0,531" (13,50mm)