SLPPI05-12-1R0M-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Signal Transformer
I lager: 0
Datablad
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 4.8 A Max. 31,8mOhm Icke standard
SLPPI05-12-1R0M-TR
DigiKeys produktnummer
595-SLPPI05-12-1R0M-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLPPI05-12-1R0M-TR
Beskrivning
FIXED IND 1UH 4.8A 31.8 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SLPPI05-12-1R0M-TR Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
8,2A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 31,8mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,205" (5,50 x 5,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)