SLLC-ETD39-48
DigiKeys produktnummer
595-SLLC-ETD39-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLC-ETD39-48
Beskrivning
RESONANT XFMR ETD39 48V 200W
Detaljerad beskrivning
LED-drivenhet, AC/DC SMPS för För AC/DC-omvandlare SMPS-transformatorer 4000V Isolering 70-120kHz Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
SLLC-ETD39-48 Modeller
Kategori
Spänning - isolering
4000V
Induktans @ frekvens
500µH vid 100kHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
L 1,732" x B 1,693" (44,00 x 43,00mm)
Höjd - monterad (max)
1,181" (30,00mm)