SLLC-ETD34-24
DigiKeys produktnummer
595-SLLC-ETD34-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLLC-ETD34-24
Beskrivning
RESONANT XFMR ETD34 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-drivenhet, AC/DC SMPS för För AC/DC-omvandlare SMPS-transformatorer 4000V Isolering 70-120kHz Genomgående hål
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SLLC-ETD34-24 Modeller
Kategori
Spänning - isolering
4000V
Tillverkare
Signal Transformer
Induktans @ frekvens
600µH vid 100kHz
Serie
Frekvens
70-120kHz
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
För AC/DC-omvandlare
Storlek/dimension
L 1,417" x B 1,417" (36,00 x 36,00mm)
Tillämpningar
LED-drivenhet, AC/DC SMPS
Höjd - monterad (max)
1,024" (26,00mm)