SCIHP1350-2R2M
DigiKeys produktnummer
SCIHP1350-2R2M-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SCIHP1350-2R2M
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 17A 6.3 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 17 A Max. 6,3mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SCIHP1350-2R2M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
28A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6,3mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
200 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,543" x B 0,508" (13,80 x 12,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)