HTTI-180-3.1
DigiKeys produktnummer
595-HTTI-180-3.1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HTTI-180-3.1
Beskrivning
FIXED IND 180UH 3.1A 120 MOHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 µH Avskärmad Toroidal Induktor 3.1 A Max. 120mOhm Vertikal, utan bas, 2 PC-stift
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HTTI-180-3.1 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 120mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Förpackning
Tråg
Induktansfrekvens - test
1 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
Toroidal
Inkapsling/låda
Vertikal, utan bas, 2 PC-stift
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
Vertikal, utan bas, 2 PC-stift
Tolerans
±15%
Storlek/dimension
Diam. 0,860" x B 0,450" (21,84 x 11,43mm)