HCTC-4-14.5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 405
Datablad
4 mH @ 1 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 14,5A DCR 12mOhm
Signal Transformer HCTC Chokes and HCTI Inductors
HCTC-4-14.5
DigiKeys produktnummer
595-HCTC-4-14.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCTC-4-14.5
Beskrivning
CMC 4MH 14.5A 2LN TH
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCTC-4-14.5 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
14,5A
Tillverkare
Signal Transformer
DC-resistans (DCR) (max)
12mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Förpackning
Tråg
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 1,700" x B 0,700" (43,18 x 17,78mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
1,650" (41,91mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Induktans @ frekvens
4 mH @ 1 kHz