HCTC-2.5-12.5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 1 515
Datablad
2.5 mH @ 1 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 12,5A DCR 11mOhm
Signal Transformer HCTC Chokes and HCTI Inductors
HCTC-2.5-12.5
DigiKeys produktnummer
595-HCTC-2.5-12.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCTC-2.5-12.5
Beskrivning
CMC 2.5MH 12.5A 2LN TH
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCTC-2.5-12.5 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
12,5A
Tillverkare
Signal Transformer
DC-resistans (DCR) (max)
11mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Förpackning
Tråg
Monteringstyp
Genomgående hål
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 1,450" x B 0,600" (36,83 x 15,24mm)
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
1,500" (38,10mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Induktans @ frekvens
2.5 mH @ 1 kHz