F1D1-050503W-2R2M
DigiKeys produktnummer
595-F1D1-050503W-2R2MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1D1-050503W-2R2M
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 7A 29 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 7 A Max. 29mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
F1D1-050503W-2R2M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
7A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 29mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,213" x B 0,205" (5,40 x 5,20mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)