F1C2-151610W-4R7M
DigiKeys produktnummer
595-F1C2-151610W-4R7MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1C2-151610W-4R7M
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 22A 3.8 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 22 A Max. 3,8mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1C2-151610W-4R7M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
39A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 3,8mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,654" x B 0,610" (16,6 x 15,5mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,394" (10,00mm)