F1C2-070703W-1R5M
DigiKeys produktnummer
595-F1C2-070703W-1R5MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1C2-070703W-1R5M
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 12A 8.25 MOHM
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 12 A Max. 8,25mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1C2-070703W-1R5M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
20,5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 8,25mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,307" x B 0,299" (7,80 x 7,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)