F1C2-040402W-1R5M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | F1C2-040402W-1R5M |
Beskrivning | FIXED IND 1.5UH 5.8A 23.5 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 5.8 A Max. 23,5mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | F1C2-040402W-1R5M Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 7,4A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 23,5mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda Icke standard |
Induktans | Storlek/dimension L 0,161" x B 0,161" (4,10 x 4,10mm) |
Tolerans ±20% | Höjd - monterad (max) 0,083" (2,10mm) |