F1B1-464615-2R2M
DigiKeys produktnummer
595-F1B1-464615-2R2MTR-ND - Remsa och spole (TR)
595-F1B1-464615-2R2MCT-ND - Remsbit (CT)
595-F1B1-464615-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F1B1-464615-2R2M
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 1.95A 108 OHM
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.95 A Max. 108Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
F1B1-464615-2R2M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
3A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 108Ohm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,181" x B 0,181" (4,60 x 4,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)